iddaa nasıl para kazanırım? iddaa tutturma taktikleri? iddaa nasıl kupon yapılır?

Iddaa para nasıl kazanılır işte iddaa taktikleri

Iddadan nasıl para kazanılır? iddaa taktikleri nelerdir? Neden iddaa kaybediyoruz? İşte iddaa tüyoları...

Iddaadan para kazanmak mı istiyorsunuz. Öncelikle odak noktanız kaybetmeden parça parça kazanmak olmalı. Tüm paranızı tek seferde oynamamalısınız. Bu akılcı bir yaklaşım olmaz. İddaa aslında bir şans oyunudur sevgili dostum. Kesin kazandırıcam diyenler ve sizden bu iş için para isteyenler neden kendi tüyolarıyla köşeyi dönmüyorlarda sizden para dileniyorlar öncelikle bunu düşünün. Ve ne yazık ki bunlara inanıpta paralarını kaptıran birçok kişi var. Benim size vereceklerim sadece tavsiyeler olacaktır. Kesin diye birşey yoktur arkadaşlar. Ama işe yarar şeylerden de bahsetmekten kaçınmayacağım.

Öncelikle bu işe hırslı başlamamalısınız kesinlikle. Iddaa da hırs ile para kazanmanız pek mümkün olmadığı kadar evinizi, arabanızı kaybedebilirsiniz. Eşiniz dostunuzla aranız açılabilir. Bu işe hobi amaçlı yaklaşmalısınız. Heyecan olsun tadında olsun öyle iddaa oynayayım demelisiniz. Hem yaptığınız kuponları takip etmekten keyif alırsınız, hem de kaybetseniz bile çok şey kaybetmezsiniz. Aksi taktirde iddaa da kaybettikçe daha da kaybedeceksinizdir, hırslandıkça kupon yapıp tekrar para kazanmak isteyeceksiniz en sonunda verdiğim paraları geri kurtarayım diye bir daha kaybedeceksiniz. Neden hep kaybedeceksin diyorsunuzdur şimdi. Hırstan gözünüz dönüyor da ondan sevgili dostum. Bir kaç taktik vermeden önce eğer fikirlerinizi belirtmek isterseniz aşağıda üye olmadan yorum gönder diyerek kolayca yorum ve iddaa para kazanma taktikleri verebilirsiniz. Öyleyse taktikleri vereyim.

1. Ne 3 liraya iddaa oyna ne de 1000 liraya

Evet sevgili dostum. Öncelikle iddaa girişirken 3 liraya hayaller kurmak pek akılcı değil. İddaadan böyle para kazanamazsınız. Hele hele iddaa maçlarının artık favorisi bile yokken. 1000 lira ya niye oynamayın diyorsunuzdur eminim. 1000 lira tehlikeli bir para iddaa oynamak için. Kazanmanın başlangıcı olduğu gibi , daha fazlası bir şekilde herşeyini kaybetmenin başlangıcı da olabilir. Kaybettikçe kaybettiğin parayı kazanmak için oynayacaksın iddaa da bu da para kazandıran bir yöntemden çıkıp herşeyini kaybetmeye bir başlangıç olabilir. 50 ve 100 lira arası oynamak için en ideali diye düşünüyorum. Dikkatli ol Sevgili Dostum!

2. Tek bir kupona tüm paranı basma

75 lira ya iddaa oynayarak para kazanmak istiyorsun diyelim. Tek bir kuponla kazanma ihtimalinde olabilir kaybetme de. Ama sana şunu diyebilirim ki kaybedersen 75 tek seferde yalan olur. Bu bir iddaa para kazanma tekniği değildir. Ama şöyle yaparsan 75 lirayı 3 e bölüp 3 oranda 25 er lirak 3 kupon yaptın diyelim. 1 kuponun bile gelse verdiğin para çıkmış oluyor. 3 oranlık kuponlarda 3 kuponda bir kuponun gelme şansı gayet yüksek 2 kuponda bu işi kara dökerek para kazanmaya başlayabilirsin.

3. Bir kupona 4 maçtan fazla maç ekleme

Böyle yaparak iddaa oynayacaksan oynama kardeşim. Kaldı ki 1 maçın bile tahmini zorken sen olasılıkları düşürerek iddaa da kaybetmeye mahkum oluyorsun. Ne kadar az maç o kadar banko tutturma. İddaa kuponu tutturup kazanmak istiyorsan böyle oynamalısın sevgili dostum. En ideali 3 maç olsa da 4 maç oynayarak kupon yapmak arada denenebilir.

4. Her maça atlama sevgili dostum

Bu çok önemli bir madde. İddaa dan ekmek yiyecem diyorsan önce iddaanın yemini yememelisin. Unutma iddaa kaybetceği şeyi ortaya atmaz. Mesela örnek verecek olursam karlı bir günde barcelonanın 2 yıldızı oynamıyor. Normalde barcelonanın her maç oranı 1.30 falan olur ama iddaa 1.70 vermiş. Sende oo bu maç oynanır, kupona eklerim diyorsun ağzının salyaları akarak. Ama bir düşünmen gerekir neden bu maç 1.70. Bilmiyorsun ki hava karlı, barcelona oyuncuları sakat, cezalı falan filan. Yüksek ihtimalle maç berabere yada sana sürpriz bir şekilde yeniliyor. Bu tip çok gözlemlerim var sevgili okurum dikkatli iddaa oynamalısın.

 5. Herkes üste sen alta

Sevgili dostum hemen hemen iddaa fanatikleri arasında konuşulan iki üç konudan birisi kanka şu maç üst olur mu? Bir çok kişi üst oynuyor ve yatma olasılıkları hep yüksek oluyor. Sana tavsiyem alt düşünülebilecek maçları kovalayıp öyle iddaa oynamalısın. Mesela örnek vereyim bazı ligleri takip etmelisin. Yunanistan, İspanya 2. lig, Fransa 2.lig gibi ligler tam sana göre olabilir aralarından 3 maç seçebilirsin. Böyle iddaa dan para kazanıp tutturma ihtimalin daha yüksek olablilir.

6. Bayiden değil bilyoner, nesine gibi sitelerden oyna

Neden bayiden iddaa oynayarak para kazanma zorluğu çekeceğinden bahsedeyim hemen. Sen şimdi kuponunu yapıp gidiyorsun oynamaya tam bayide kuponu dolduracakken sonra yok ya bu maç böyle bitmez deyip çok düşünmekten hem kafan karışıyor hemde yaptığın iddaa kuponunun bir manası kalmıyor. Ya da sen maçını ayarlamışsın oradan dengesizin birisi yok şu takım bu gün yenilecek kesin diyerek aklına giriyor ve analizini sağlıksızca değiştiriyorsun. Bayiden iddaa oynamak zordur sevgili dostum.

7. Iyi iddaa analizi yap

Direkt takımların aralarında ki maçları bakıpta iddaa kuponu oluşturma. Her ne kadar şans işi olsa da bu işte emekte var. Bilyoner gibi sitelerde hava durumu olsun, sakat oyuncu, cezalı oyuncuların listesini paylaşıyorlar. Oralardan bakıp daha sağlam iddaa tahmini yapabilirsin. Takımların son haftalarda ki topla oynama, çektikleri şutlara, hatta dizilimlerine bile bak. Üçlü forvet mi oynuyor yoksa tek forvet savunma sistemi mi. Ona göre tahminde bulun.

8. Gündüz favori takımlara oynama

Gündüz maçları çok tehlikelidir sevgili dostum. Örnek vermek gerekirse İngiltere premir liginde cumartesi pazar genelde saat 14:00 da mutlaka bir favori takımın maçı vardır. O maçlara çok dikkat edin sevgili dostum. Adamlar her hafta 4-5 gol atar gelir o maçta 1 golle tamamlar senin üstte yalan olur, yada 1.30 oranı yerler o yüzden gündüz maçları favori takımlar için kolay değil iddaa oynamaya.

Kısaca özet geçmek gerekirse paranı tek seferde tek kupon yaparak iddaa dan para kazanmaya çalışma!

Analizlerini sağlam yap, her maça hemen atlama!

Ne çok para yatır, ne de değmeyecek bir şekilde çok az para yatır iddaaya!

Şimdilik benden bu kadar. Eğer yanlışın var diyorsanız, benimde bir fikrim var, taktiklerim var diyorsanız veya şu kadar iddaa dan para kazandım diyorsanız aşağıdan üye olmadan kolayca yorum yapabilirsiniz. Daha çok bu konuda yazı yazmamı istiyorsanız yorum gönderin.

Hoşçakalın!

Categories:

1 Yorum

  • Image placeholder

    Ahmet

    2020-04-26 14:58:26

    Diğer taktiklerini bekliyorum.

Yorum Yap