erkeklere tavsiyeler kızları nasıl etkilersiniz

Erkeklere tavsiyeler kızları nasıl etkilersiniz

Bir kızı nasıl etkilerim diyorsun öyle değil mi? Şuanda bunu okuyorsan etkileme adımlarından %1 ini gerçekleştirmiş bulunmaktasın. (hehehe). Şaka bir yana bir kız nelerden hoşlanır, nasıl bir erkeğe hayır demez soruların cevaplarını sana söyleyeceğim. Eğer tipin brad pitt, kıvanç tatlıtuğ veya burak özçivit değilse yinede bir şansın daha var kardeşim.

Öncelikle kendi keşfetmelisin!​​​

Bir kızı etkilemeden önce kendini etkilemeyi bilmelisin. Kendini sevmen yani kendinle barışık olman lazım pek kıymetli ziyaretçim. Aslında biz insanlar özgüvenimizi kendimizi yetersiz hissetmekten düşük görüyoruz. Aslında biz yine aynı biziz. Özgüvenliykende, özgüvensiz de. Kendin için hobiler edinmen gerekiyor. Biraz sosyal birisi olmalısın. İnan bir şeylerle uğraştıkça kendini daha fazla benimseyeceksin.

Güzel giyimli ve bakımlı ol!

Bir ortama girdiğinde herkesin ilgisini çekmek ne kadar önemli olsada sırf ilgi çekmek içinde kendini palyaçoya dönüştürme kardeşim. İnanın kadınlar doğallık ve sadelikten yana. Çok pahalı şeyler almanada gerek yok. Sadece kendine yakışanı al. Kilolu biriysen eğer bunu siyah kıyafetlerle kapatabilirsin. Önemli olan kendini eksiltmen değil, kendi eksiklerini bu tip yöntemlerle yok etmen. Yapmaman gerekenler; 

  • Resimli T-Shirt giyme çocuk gibi oluyorsun,
  • Çok fazla dar paça giyme,
  • Düşük belli pantolana birşey demiyorum anladın sen bunu yazdısam,
  • Araştırmalara göre kadınlar beyaz pantolon giyen erkekleri itici buluyor,
  • Kesinlikle kot pantolon altına kundura giymemelisin,
  • T-Shirt'ün altında belli olan atlet iticiliği(ıyykk)

Bu söylediklerim sadece birkaç örneği. Bunları yapma kardeşim, eğer bunları yapmıyorsan hala şansın devam ediyor demektir. O halde 3. Aşamaya geçebiliriz.

Saç ve Sakal Önemi

Şimdiye kadar söylediklerim bir kızı daha bizi tanımadan ilk görüşte nasıl etkileriz kısımları. Bu aşamada bunlardan birisi. Kadınlar genelde adam olsun yeter desede, bir erkekten ilk hoşlandıkları an onları gördükleri andır. Her ne kadar benim için iç güzellik deselerde, en çok önemsedikleri dış görünüştür. Ayrıca tanımadığın birisini tavlamak istiyorsan kesinlikle bakımlı olman gerekir. Kadınların en çok hoşlandığı erkek tipi kirli sakal ve hafif fönlü saçlar. Hafif fönlü de ne demek diyebilirsin şimdi, yani demek istediğim hafif kabarık dursun. Jöle kesinlikle kullanmamalısın çünkü inek yalamışı gibi oluyorsun. Kirli sakal ve fönlü olsun yeter.

Özgüvenli ol!

Özgüvenli olmak çok iyi bir şeydir. Kadınlar özgüvensiz erkeklerden kedi görmüş fare gibi kaçarlar. İlişki konusunda özgüvenli olmanın altın kuralı Sensiz de yapabilirim den  geçiyor. Kendine güven ve özgüvenli ol! Eminim boş vaktin vardır youtubeta bir çok video bulunmak özgüven nasıl kazanılır diye. Aç izle biraz daha aydınlan. Bir kadın seni gördü ve onun dikkatini çekmeyi başardın diyelim. Kadın seni tanıdıkça, seni özgüvensiz gördüğü an, bir şekilde senden uzaklaşacaktır güzel kardeşim. O yüzden Özgüvenli ol!

Her şeye evet deme!

Kadınlar lafını geçirmeyi sevsede her lafına evet, tamam, yaparız, olur diyen erkektende uzaklaşır aynı zamanda. Yanlış gördüğün şeylerde kesinlikle karşı gelmesini de bilmelisin. Kesinlikle her seferinde geçiştirmemelisin. Konuşmalısın yani. Hafif tartışmadan hiçbir problem olmaz, aranızdaki bağ daha da güçlenecektir.

Yalan söyleme!

Kadınlar yalan söyleyen erkeklerden hiç hoşlanmazlar. Onlara karşı dürüst olmak zorundasınız. Aksi taktirde onların güvenini sarsmış olursunuz bu da ilişki evresini başlamadan bitirir.

Yazmıyorsa rahatsız etme!

Eğer bir kadından mesaj bekliyorsanız, beklemede kalın! Zırt pırt yazıpta kendinizi daha da küçük düşürmenin bir anlamı yok. Mantıklı olan bu değil. Kadınlar kendilerinde merak uyandıran erkeklerden hoşlanırlar. Biraz gizemli olmayı deneyebilirsin. Yazmıyorsa bir işi vardır elbet. Sen de yazma emin ol ertesi gün yazıcaktır niye yazmıyorsun diye. Böyle hikayesi olan birçok tanıdığım var.

Farklılık iyidir!

Sürekli cafede görüşmek bir yerden sonra kadınları sıkmaya başlıyor. Farklı alternatifler bulman lazım. Eğer yaz mevsimiyse ve bulunduğun yere sahil yakınsa beraber, gereksiz kalabalık uğultusundan uzakta çok güzel vakit geçirebilirsiniz.

Kibar ol ve cömert ol!

umarım faydalı olmuştur yorumlarınızı aşağıdaki formu göndererek bana iletebilirsiniz. Hoşçakalın !

 

Categories:

0 Yorum

Yorum Yap